sempli.pl

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Nazwa Firmy: Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Kategoria SEM:
SEMa OPIS:

Kancelaria zapewnia całościową ofertę na obsługę tłumaczenia z języka angielskiego, jak i na angielski. Z uwagi na wiedzę teoretyczną i nabyte doświadczenie naszą specjalnością są teksty z wymagającej sfery prawa i finansowych. Współpracujemy ze szczegółowo wybraną grupą tłumaczy, co umożliwia wykonanie w terminie każdego zadania.

Punkt tłumaczeń realizuje przekłady poświadczone potocznie zwane przysięgłymi, obejmujące wszystkie elementy dokumentu. W ofercie jest również kompleksowa oferta tłumaczeń zwykłych, korespondencji, umów oraz ofert. Na potrzeby klienta dokonujemy również tłumaczeń ustnych, symultanicznych podczas spotkań, negocjacji, targów i wystaw.

Wszystkie zlecenia realizujemy w sposób profesjonalny, z rzetelnością i zaangażowaniem, któremu zaufały jednostki administracji publicznej i organy wymiaru sprawiedliwości na terenie województwa dolnośląskiego. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami współpracy. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do rosnącego grona zadowolonych klientów.

Telefon SEM: 512492758
Miejsce SEMa: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
NIP: 6922418679
Regon: 022450803